AVANTAJLAR

Araçların alımı filo kiralama şirketlerinde daha büyük iskontolar ile olmasından araçlara talep edilen aylık kira ücretleri perakende olarak şirketin aracı özmal edinmesine göre çok daha ekonomiktir.

Araç kira bedelleri doğrudan kurumlar vergisi matrahından indirilebilir.

Kiralama faturasındaki Katma Değer Vergisi de vergi matrahından indirilerek firmaya avantaj sağlar.

 

 

Neden Kiralık Araç Kullanmalıyım?

Aracın olası kaza durumunda yaşayacağı değer kaybını Alçelik Group üstlenir.
 

Aracınıza sadece aylık finanse etmeniz gereken kiralama bedelini düzenli ve sabit olarak planlarsınız ekstra bir sürpriz ile karşılaşmazsınız.
 

Bankalarda araç alımı için kullanacağınız kredi limitlerini sektörünüz ve işiniz için kullanabilirsiniz.

 

 

Operasyon Süreci nasıl işler?

Aracın operasyonel olarak kiralanması durumunda aracın tedarik,teslimat ve kullanımı sürecindeki tüm operasyon firmamız tarafından sağlanır firmadaki aracınız veya araçlarınız için ekstra personel istihdam etmenize gerek kalmaz.
 

Türkiyenin hemen hemen tüm illerinde anlaşmalı yetkili ve özel servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik bakım hizmeti alabilirsiniz.
 

Her 50000km de  bir takım lastiğiniz herhangi bir ücret talep edilmeksizin değişir,talebiniz halinde ücretsiz lastik saklama hizmeti alabilirsiniz.
 

Kaza sonrasında yapılması gerekenler 7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetleri Merkezi takibinde tecrübeli bir ekip yönetiminde gerçekleştirilir ve hasar onarımları titizlikle takip edilir.
 

Hasar veya arıza onarımlarının 24 saati aşması durumunda, iş gücü kaybınızın önlenmesi için araç kullanıcısına ikame araç tedarik edilir.
 

Kiralanan aracın kasko,trafik sigortası ve MTV Alçelik Group tarafından takip edilir ve ödenir.